Про компанію

Власник

Дубинський Володимир Михайлович

інтерв'ю

29.11.2019 відкрито перший супермаркет.

Перший супермаркет в Кам'янському, який впровадив кращі підходи і світові стандарти в сфері обслуговування клієнтів. Наш супермаркет - перший в мережі магазинів, де все створено для максимальної зручності клієнтів, а асортимент продукції і цінова політика розрахована на будь-якого покупця виходячи з філософії «Магазин для всіх»

15.000 тисяч українських та імпортних товарів

В даний час ми працюємо в місті Кам'янське. Торгова площа нашого супермаркету понад 1200 кв.м., в тому числі з окремо виділеними зонами під товари для дому та зоотоварів. Ми розвиваємося кожен день, щоб запропонувати нашим клієнтам різноманітні сервіси, які зарекомендували себе в багатьох країнах світу, в тому числі і можливість онлайн-замовлення наших товарів з доставкою на дом.Dmart пропонує своїм клієнтам широкий асортимент товарів найвищої якості в найширшому ціновому діапазоні - порядку 15.000 найменувань українських і зарубіжних товарів. Власні складські приміщення дозволяють гнучко реагувати на попит - полки нашого супермаркету завжди наповнені товарами, щоб наші клієнти не відчували незручностей з покупками улюблених продуктів. Свої товари ми отримуємо від сотень постачальників як вітчизняних, так і імпортних товарів, також є у нас власне виробництво.

М'ясо поставляється з різних країн

У «Dmart» працюють сучасні м'ясні та рибні цехи, пекарня і кулінарія, своя власна коптильня. Ми постійно інвестуємо в нове обладнання від провідних світових виробників щоб пропонувати нашим клієнтам якісну і різноманітну продукцію найвищої якості.

Бонусна програма «Dmart»

Для того щоб забезпечити наших відвідувачів ще більшою вигодою від покупок, ми впровадили Бонусну програму «Dmart» зі стильною дисконтною карткою вертикального розташування, яка дає можливість щодня накопичувати бонусні бали за кожну покупку і оплачувати ними як грошима подальші покупки.

«Ми працюємо для вас»!

Найкраще співвідношення ціноутворення і найвищої якості - одна з візитних карток супермаркету «Dmart». Це все завдяки прямій співпраці з виробниками і прямими дистриб'юторами без необхідності додатково оплачувати послуги посередників. Кожна партія товару від постачальника проходить обов'язкову перевірку на якість. На полиці нашого супермаркету ніколи не потрапляє товар, якість якого викликає сумніви. «Dmart» - соціально відповідальна компанія. Ми підтримуємо дитячі будинки, співпрацюємо з громадськими організаціями із захисту тварин, підтримуємо проведення масових акцій і спортивних змагань.

Безкоштовно за покупками

Для зручності відвідувачів, наша компанія здійснює безкоштовне перевезення городян брендованим автобусом до супермаркету з віддалених частин міста. Додатково впорядковані місця для очікування нашого транспорту.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.

Оберіть магазин найближчий до вас

м. Кам`янське
просп. Свободи, 37
м. Дніпро
вул. Ламана, 2
Top